KARGO

 

ÇALIŞILAN KARGO ŞİKRETLERİ 

-UPS KARGO 

 

 

STANDART KARGO ( 2000 TL ALTI)

►16,00 TL

STANDART KARGO (2000 VE ÜZERİ )

►ÜCRETSİZ

 

*KAMPANYA DÖNEMLERİNDE KARGO ÖDEMESİ ALICIYA AİTTİR. 

AŞAĞIDAKİ MARKALARDA KARGO ÜCRETİ , TUTAR GÖZETMEKSİZİN , ALICIYA AİTTİR. 

-BABY ON THE GO

-SKIP HOP

NOT: KARGO TAKİP NUMARANIZ İÇİN 0535 628 14 00 NOLU TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ

 

Standart Kargo

 Saat 16:00'a kadar verilmiş olan tüm siparişler standart gönderimlerde aynı gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir, teslimatı 1-5 iş günü içerisinde yapılır.

Siparişinizin ve faturanızın farklı adreslere gönderilmesini talep ettiğiniz durumlarda, siparişiniz teslimat adresine, faturanız fatura adresine gönderilecektir.

Not: Cumartesi, Pazar ve Pazartesi günleri verilen siparişler, operasyonel yoğunluk nedeniyle kargoya daha geç teslim edilebilir.

Gönderim Bölgesi Dışı Kargo

Türkiye dâhilinde kargo firması ile standart gönderim bölgeleri dışında kalan bölgelerin gönderim süreleri ve teslimat bölgeleri  kargonun belirlemiş olduğu süre içerisinde ve belirlemiş olduğu noktalara yapılmaktadır. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için sipariş vermeden önce  UPS Kargo çağrı merkezi ile görüşmeniz ve bilgi almanız tavsiye edilir.

Tek bir siparişteki ürünleri birden fazla teslimat adresine teslim edemiyoruz, bu şekilde farklı noktalara teslim edilmesini istediğiniz siparişler için ayrı siparişler geçmelisiniz.

 

Tüm UPS şubelerimize aşağıdaki adresimiz ve telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Konusunda uzman ekiplerimiz size her konuda yardımcı olmak için hizmetinizdedir.

 

İletişim Bilgileri:

UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş.
UPS Türkiye

Merkez Mahallesi, Ayazma Cad. Papirus Plaza, B Blok, No: 37/44  
34406 Kağıthane/İstanbul 

Müşteri İlişkileri

Tel: 0850 255 00 66